Laboratorinių gyvūnų mokslas
Dalyko dėstytojas: Daiva Baltriukienė
Studijų programa: Neurobiofizika
Semestras: Rudens
Atsiskaitymo forma: Egzaminas
Kalba: Lietuvių
- Dėstytojas: Daiva Baltriukienė
Laboratorinių gyvūnų mokslas
Dalyko dėstytojas: Daiva Baltriukienė
Studijų programa: Genetika
Semestras: Rudens
Atsiskaitymo forma: Egzaminas
Kalba: Lietuvių
- Dėstytojas: Daiva Baltriukienė
Laboratorinių gyvūnų mokslas
Dalyko dėstytojas: Daiva Baltriukienė
Studijų programa: Biologija
Semestras: Rudens
Atsiskaitymo forma: Egzaminas
Kalba: Lietuvių
- Dėstytojas: Daiva Baltriukienė
Augalų ir grybų ekologija
Dalyko dėstytojas: Ernestas Kutorga
Studijų programa: Aplinkotyra ir aplinkosauga
Semestras: Rudens
Atsiskaitymo forma: Egzaminas
Kalba: Lietuvių
- Dėstytojas: Ernestas Kutorga
Įvadas į biofizikines technologijas
Dalyko dėstytojas: Saulius Bagdonas
Studijų programa: Neurobiofizika
Semestras: Rudens
Atsiskaitymo forma: Egzaminas
Kalba: Lietuvių
- Dėstytojas: Saulius Bagdonas
Elektrodinamika
Dalyko dėstytojas: Rimvydas Aleksiejūnas
Studijų programa: Neurobiofizika
Semestras: Rudens
Atsiskaitymo forma: Egzaminas
Kalba: Lietuvių
- Dėstytojas: Rimvydas Aleksiejūnas
Biochemija
Dalyko dėstytojas: Zigmantas Žitkus
Studijų programa: Aplinkotyra ir aplinkosauga
Semestras: Rudens
Atsiskaitymo forma: Egzaminas
Kalba: Lietuvių
- Dėstytojas: Zigmantas Žitkus
Įvadas į matematinę fiziologiją
Dalyko dėstytojas: Aidas Alaburda
Studijų programa: Neurobiofizika
Semestras: Rudens
Atsiskaitymo forma: Egzaminas
Kalba: Lietuvių
- Dėstytojas: Aidas Alaburda
Virusologija
Dalyko dėstytojas: Eugenijus Šimoliūnas
Studijų programa: Molekulinė biologija
Semestras: Rudens
Atsiskaitymo forma: Egzaminas
Kalba: Lietuvių
- Dėstytojas: Eugenijus Šimoliūnas
- Dėstytojas: Monika Šimoliūnienė
Data Analysis Methods
Dalyko dėstytojas: Donatas Narbutis
Studijų programa: Biofizika
Semestras: Rudens
Atsiskaitymo forma: Egzaminas
Kalba: Anglų
- Dėstytojas: Donatas Narbutis
Laboratorinių gyvūnų mokslas
Dalyko dėstytojas: Egidijus Šimoliūnas
Semestras: Rudens
Atsiskaitymo forma: Egzaminas
E. mokymo(si) ištekliaus dėstymo kalba: Lietuvių
- Dėstytojas: Egidijus Šimoliūnas
Laboratorinių gyvūnų mokslas
Dalyko dėstytojas: Arnas Kunevičius
Semestras: Rudens
Atsiskaitymo forma: Egzaminas
E. mokymo(si) ištekliaus dėstymo kalba: Lietuvių
- Dėstytojas: Arnas Kunevičius
Laboratorinių gyvūnų mokslas
Dalyko dėstytojas: Aurelijus Burokas
Semestras: Rudens
Atsiskaitymo forma: Egzaminas
E. mokymo(si) ištekliaus dėstymo kalba: Lietuvių
- Dėstytojas: Aurelijus Burokas
Laboratorinių gyvūnų mokslas
Dalyko dėstytojas: Monika Iešmantaitė
Semestras: Rudens
Atsiskaitymo forma: Egzaminas
E. mokymo(si) ištekliaus dėstymo kalba: Lietuvių
- Dėstytojas: Monika Iešmantaitė
Laboratorinių gyvūnų mokslas
Dalyko dėstytojas: Emilija Baltrukonytė
Semestras: Rudens
Atsiskaitymo forma: Egzaminas
E. mokymo(si) ištekliaus dėstymo kalba: Lietuvių
- Dėstytojas: Emilija Baltrukonytė
Virusologija
Dalyko dėstytojas: Eugenijus Šimoliūnas
Studijų programa: Molekulinė biologija
Semestras: Rudens
Atsiskaitymo forma: Egzaminas
Kalba: Lietuvių
- Dėstytojas: Eugenijus Šimoliūnas
- Dėstytojas: Monika Šimoliūnienė
Žmogaus genetika
Dalyko dėstytojas: Ingrida Domarkienė
Studijų programa: Molekulinė biologija
Semestras: Rudens
Atsiskaitymo forma: Egzaminas
Kalba: Lietuvių
- Dėstytojas: Ingrida Domarkienė
Imunotechnologija
Dalyko dėstytojas: Eivina Radzevičiūtė-Valčiukė
Studijų programa: Mikrobiologija
Semestras: Rudens
Atsiskaitymo forma: Egzaminas
Kalba: Lietuvių
- Dėstytojas: Eivina Radzevičiūtė-Valčiukė
Python duomenų analizei
Dalyko dėstytojas: Taisija Dėmčėnko
Studijų programa: Genetika
Semestras: Rudens
Atsiskaitymo forma: Egzaminas
Kalba: Lietuvių
- Dėstytojas: Taisija Dėmčėnko
- Dėstytojas: Osvaldas Rukšėnas