Oral pathology
Dėstytojai: Modesta Domeikaitė
- Dėstytojas: Modesta Domeikaitė
Latin for Odontology
Dalyko dėstytojas: Gintė Medzvieckaitė, Eglė Vaisėtaitė-Žiūkė Studijų programa: Odontologija (anglų kalba) (variantas) Semestras: Rudens Atsiskaitymo forma: Egzaminas Kalba: Anglų …
- Dėstytojas: Gintė Medzvieckaitė
- Dėstytojas: Eglė Vaisėtaitė-Žiūkė
GASTROENTEROLOGY CLASSES 2023-2024
Dalyko dėstytojas: Goda Sadauskaitė, Ilona Savlan, Ieva Stundienė, Benediktas Kurlinkus, Eglė Dieninytė-Misiūnė, Rolandas Vaicekauskas, Laura Mašalaitė, Jonas Valantinas Studijų programa: Medicina (…
- Dėstytojas: Eglė Dieninytė-Misiūnė
- Dėstytojas: Benediktas Kurlinkus
- Dėstytojas: Angelė Lileikytė
- Dėstytojas: Laura Mašalaitė
- Dėstytojas: Laima Rimkienė
- Dėstytojas: Goda Sadauskaitė
- Dėstytojas: Ilona Savlan
- Dėstytojas: Ieva Stundienė
- Dėstytojas: Rolandas Vaicekauskas
- Dėstytojas: Jonas Valantinas
- Dėstytojas: Regina Valentėlienė
GASTROENTEROLOGIJOS PRATYBOS 2023-2024
Dalyko dėstytojas: Goda Sadauskaitė, Jonas Valantinas, Ieva Stundienė, Ilona Savlan, Rolandas Vaicekauskas, Benediktas Kurlinkus, Laura Mašalaitė, Eglė Dieninytė-Misiūnė. Studijų programa: Medicina…
- Dėstytojas: Eglė Dieninytė-Misiūnė
- Dėstytojas: Edita Kazėnaitė
- Dėstytojas: Benediktas Kurlinkus
- Dėstytojas: Angelė Lileikytė
- Dėstytojas: Laura Mašalaitė
- Dėstytojas: Laima Rimkienė
- Dėstytojas: Goda Sadauskaitė
- Dėstytojas: Ilona Savlan
- Dėstytojas: Ieva Stundienė
- Dėstytojas: Rolandas Vaicekauskas
- Dėstytojas: Jonas Valantinas
- Dėstytojas: Regina Valentėlienė
MF11183_14199_1_20221
Dalyko dėstytojas: Rūta Rastenienė
Studijų programa: Odontologija
Semestras: Rudens
Atsiskaitymo forma: Egzaminas
Kalba: Lietuvių
- Dėstytojas: Rūta Rastenienė
Regos sistema (fizika) ir jos koregavimo priemonės bei optometrinių tyrimų technologijos. Regos koregavimo priemonės
Dalyko dėstytojas: Danas Buožius
Studijų programa: Optometrija
Semestras: Rudens
Atsiskaitymo forma: Egzaminas
Kalba: Lietuvių
- Dėstytojas: Danas Buožius
Ugdymo teorijos ir metodai reabilitacijoje
Dalyko dėstytojas: Ramunė Žilinskienė
Studijų programa: Ergoterapija
Semestras: Rudens
Atsiskaitymo forma: Egzaminas
Kalba: Lietuvių
- Dėstytojas: Ramunė Žilinskienė
Regos sistema (fizika) ir jos koregavimo priemonės bei optometrinių tyrimų technologijos. Optometrinės tyrimo technologijos ir optometrinė įranga
Dalyko dėstytojas: Rasa Platakytė
Studijų programa: Optometrija
Semestras: Rudens
Atsiskaitymo forma: Egzaminas
Kalba: Lietuvių
- Dėstytojas: Gerda Anužienė
- Dėstytojas: Rasa Platakytė
Profesinė praktika
Dalyko dėstytojas: Aušra Adomavičienė
Studijų programa: Ergoterapija
Semestras: Rudens
Atsiskaitymo forma: įskaita
Kalba: Lietuvių
- Dėstytojas: Aušra Adomavičienė
- Dėstytojas: Rūta Jonaitienė
Biomedicinos mokslai. Mikrobiologija ir imunologija
Dalyko dėstytojas: Tomas Kačergius
Studijų programa: Optometrija
Semestras: Rudens
Atsiskaitymo forma: Egzaminas
Kalba: Lietuvių
- Dėstytojas: Tomas Kačergius
Biostatistika
Dalyko dėstytojas: Agnė Bankauskienė
Studijų programa: Ergoterapija
Semestras: Rudens
Atsiskaitymo forma: Egzaminas
Kalba: Lietuvių
- Dėstytojas: Agnė Bankauskienė
- Dėstytojas: Kristina Bingelė
Biochemijos pagrindai (Visuomenės sveikata I kursas)
Dalyko dėstytojas: Arvydas Kaminskas
Studijų programa: Visuomenės sveikata
Semestras: Rudens
Atsiskaitymo forma: Egzaminas
Kalba: Lietuvių
- Dėstytojas: Arvydas Kaminskas
Žmogaus fiziologijos pagrindai_VSv 1k
Dalyko dėstytojas: Valerija Jablonskienė, Jonas Algis Abaravičius, Dalia Paškevičienė Studijų programa: Visuomenės sveikata Semestras: Rudens Atsiskaitymo forma: Egzaminas Kalba: Lietuvių …
- Dėstytojas: Jonas Algis Abaravičius
- Dėstytojas: Valerija Jablonskienė
- Dėstytojas: Dalia Paškevičienė
Optometrininko praktika. Profesinė optika ir ergonomika
Dalyko dėstytojas: Monika Patalauskienė
Studijų programa: Optometrija
Semestras: Rudens
Atsiskaitymo forma: Egzaminas
Kalba: Lietuvių
- Dėstytojas: Vaida Kačergienė
- Dėstytojas: Monika Patalauskienė
Senyvo amžiaus žmonių kineziterapija
Dalyko dėstytojas: Andrejus Černovas, Loreta Vilkinaitė
Studijų programa: Kineziterapija
Semestras: Rudens
Atsiskaitymo forma: Egzaminas
Kalba: Lietuvių
- Dėstytojas: Andrejus Černovas
- Dėstytojas: Loreta Vilkinaitė
Judesių fiziologija ir valdymas
Dalyko dėstytojas: Albertas Skurvydas, Emilija Strazdaitė
Studijų programa: Kineziterapija
Semestras: Rudens
Atsiskaitymo forma: Egzaminas
Kalba: Lietuvių
- Dėstytojas: Albertas Skurvydas
- Dėstytojas: Emilija Strazdaitė
Ugdymas, komunikacija ir etika
Dalyko dėstytojas: Aistė Bartkienė, Ramunė Žilinskienė, Jurgita Garšvinskaitė Studijų programa: Kineziterapija Semestras: Rudens Atsiskaitymo forma: Egzaminas Kalba: Lietuvių
- Dėstytojas: Aistė Bartkienė
- Dėstytojas: Jurgita Garšvinskaitė
- Dėstytojas: Ramunė Žilinskienė
Profesinė praktika
Dalyko dėstytojas: Ligita Aučynienė
Studijų programa: Kineziterapija
Semestras: Rudens
Atsiskaitymo forma: įskaita
Kalba: Lietuvių
- Dėstytojas: Ligita Aučynienė
Vidaus ligos ir kineziterapija
Dalyko dėstytojas: Ligita Aučynienė, Monika Dorotėja Kietė, Emilija Strazdaitė Studijų programa: Kineziterapija Semestras: Rudens Atsiskaitymo forma: Egzaminas Kalba: Lietuvių
- Dėstytojas: Ligita Aučynienė
- Dėstytojas: Monika Dorotėja Kietė
- Dėstytojas: Emilija Strazdaitė
Profesinė praktika
Dalyko dėstytojas: Ligita Aučynienė
Studijų programa: Kineziterapija
Semestras: Rudens
Atsiskaitymo forma: įskaita
Kalba: Lietuvių
- Dėstytojas: Ligita Aučynienė