Aplinkos chemija
Dalyko dėstytojas: Virginija Kalcienė
Studijų programa: Biofizika
Semestras: Rudens
Atsiskaitymo forma: Egzaminas
Kalba: Lietuvių
- Dėstytojas: Virginija Kalcienė
Masių spektrometrija ir chromatografijos metodai
Dalyko dėstytojas: Andrius Garbaras
Studijų programa: Biofizika
Semestras: Rudens
Atsiskaitymo forma: Egzaminas
Kalba: Lietuvių
- Dėstytojas: Andrius Garbaras
Bioinformatika
Dalyko dėstytojas: Rita Banciul
Semestras: Rudens
Atsiskaitymo forma: Egzaminas
E. mokymo(si) ištekliaus dėstymo kalba: Lietuvių
- Dėstytojas: Rita Banciul
Bioinformatika
Dalyko dėstytojas: Simonas Vytautas Ašmontas
Semestras: Rudens
Atsiskaitymo forma: Egzaminas
E. mokymo(si) ištekliaus dėstymo kalba: Lietuvių
- Dėstytojas: Simonas Vytautas Ašmontas
Taikomoji informologija
Dalyko dėstytojas: Lukas Valančauskas
Semestras: Rudens
Atsiskaitymo forma: Egzaminas
E. mokymo(si) ištekliaus dėstymo kalba: Lietuvių
- Dėstytojas: Lukas Valančauskas
Taikomoji informologija
Dalyko dėstytojas: Algirdas Grybauskas
Semestras: Rudens
Atsiskaitymo forma: Egzaminas
E. mokymo(si) ištekliaus dėstymo kalba: Lietuvių
- Dėstytojas: Algirdas Grybauskas
Taikomoji informologija
Dalyko dėstytojas: Rita Banciul
Semestras: Rudens
Atsiskaitymo forma: Egzaminas
E. mokymo(si) ištekliaus dėstymo kalba: Lietuvių
- Dėstytojas: Rita Banciul
Taikomoji informologija
Dalyko dėstytojas: Simonas Vytautas Ašmontas
Semestras: Rudens
Atsiskaitymo forma: Egzaminas
E. mokymo(si) ištekliaus dėstymo kalba: Lietuvių
- Dėstytojas: Simonas Vytautas Ašmontas
Python duomenų analizei
Dalyko dėstytojas: Taisija Dėmčėnko
Semestras: Rudens
Atsiskaitymo forma: Egzaminas
E. mokymo(si) ištekliaus dėstymo kalba: Lietuvių
- Dėstytojas: Taisija Dėmčėnko
Biochemija (Paskaitos)
Dėstytojas: Arvydas Markuckas
- Dėstytojas: Arvydas Markuckas
Bendroji Biologija (bendros paskaitos)
Dėstytojas: Asta Stapulionytė
- Dėstytojas: Marija Biteniekytė
- Dėstytojas: Marija Biteniekytė
- Dėstytojas: Indrė Dalgėdienė
- Dėstytojas: Laura Kalinienė
- Dėstytojas: Rolandas Meškys
- Dėstytojas: Ingrida Prigodina Lukošienė
- Dėstytojas: Asta Stapulionytė
- Dėstytojas: Jurga Turčinavičienė
Biostatistika (Pratybos) Ruduo
Dėstytojas: Vita Tomkutė
- Dėstytojas: Vita Tomkutė-Taujanskienė
Antropogenizuotos aplinkos ekologija
Dalyko dėstytojas: Lina Galinskaitė
Semestras: Rudens
Atsiskaitymo forma: Egzaminas
E. mokymo(si) ištekliaus dėstymo kalba: Lietuvių
- Dėstytojas: Lina Galinskaitė
Patogeninių mikroorganizmų biologija
Dalyko dėstytojas: Raimonda Baranauskienė
Semestras: Rudens
Atsiskaitymo forma: Egzaminas
E. mokymo(si) ištekliaus dėstymo kalba: Lietuvių
- Dėstytojas: Raimonda Baranauskienė
- Dėstytojas: Tatjana Kirtiklienė
Aplinkosaugos normatyvai
Dalyko dėstytojas: Lina Galinskaitė
Semestras: Rudens
Atsiskaitymo forma: Egzaminas
E. mokymo(si) ištekliaus dėstymo kalba: Lietuvių
- Dėstytojas: Lina Galinskaitė
Adaptyvios neurotechnologijos
Dalyko dėstytojas: Milena Korostenskaja
Semestras: Rudens
Atsiskaitymo forma: Egzaminas
E. mokymo(si) ištekliaus dėstymo kalba: Lietuvių
- Dėstytojas: Taisija Dėmčėnko
- Dėstytojas: Milena Korostenskaja
Advanced Light Microscopy
Dalyko dėstytojas: Urtė Neniškytė
Semestras: Rudens
Atsiskaitymo forma: Egzaminas
E. mokymo(si) ištekliaus dėstymo kalba: Anglų
- Dėstytojas: Urtė Neniškytė
Agroekologija
Dalyko dėstytojas: Giedrius Trakimas
Studijų programa: Aplinkotyra ir aplinkosauga
Semestras: Rudens
Atsiskaitymo forma: Egzaminas
Kalba: Lietuvių
- Dėstytojas: Arūnas Samas
- Dėstytojas: Giedrius Trakimas
Analizinė biochemija
Dalyko dėstytojas: Lidija Tetianec
Studijų programa: Molekulinė biotechnologija
Semestras: Rudens
Atsiskaitymo forma: Egzaminas
Kalba: Lietuvių
- Dėstytojas: Kamilė Ratkevičiūtė
- Dėstytojas: Lidija Tetianec
Analytical Biochemistry
Dalyko dėstytojas: Lidija Tetianec
Semestras: Rudens
Atsiskaitymo forma: Egzaminas
E. mokymo(si) ištekliaus dėstymo kalba: Anglų
- Dėstytojas: Lidija Tetianec